Advertising
25 de persoane care au depozitat ilegal deșeuri pe domeniul public au fost identificate şi sancționate de Poliția Locală Oradea

25 de persoane care au depozitat ilegal deșeuri pe domeniul public au fost identificate şi sancționate de Poliția Locală Oradea
Scris de A L Publicat: 21 iun. 2022, 09:12
Cele 25 de sancţiuni aplicate sunt în valoare totală de 17.800 lei
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 10:19Cod galben de caniculă și furtuni în mai multe regiuni. ANM anunță temperaturi de până la 35 de grade
- 08:36Avertisment fără precedent al serviciilor Five Eyes: Inteligența artificială ar putea depăși securitatea cibernetică în câteva luni
- 08:02Vreme călduroasă, apoi furtuni puternice. ANM anunță ploi torențiale, vijelii și grindină în mai multe zone din țară
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News


























