Advertising
Ministrul Sănătății, Nelu Tătaru, consideră că revenirea suporterilor pe stadion este imposibilă în acest moment

Ministrul Sănătății, Nelu Tătaru, consideră că revenirea suporterilor pe stadion este imposibilă în acest moment
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 5 iun. 2020, 22:36
Meciurile vor fi fără spectatori
Citește și
- 13:12Kylian Mbappe explodează după Franța – Irak: „A fost un dezavantaj pentru noi!” Acuze dure la adresa organizatorilor
- 12:05Antonela Roccuzzo, mesaj care a topit internetul după meciul lui Messi de la Mondial
- 09:23Shakira, mesaj viral pentru Messi după recordul istoric: „Atât de mândră de tine”
- 08:27Argentina s-a calificat în faza eliminatorie după victoria contra Austriei, scor 2-0
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News

























