Advertising
Romgaz vrea să devină furnizor de gaze și energie electrică. De când ar urma să intre pe piață?

Romgaz vrea să devină furnizor de gaze și energie electrică. De când ar urma să intre pe piață?
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 10 ian. 2026, 11:01
Romgaz, cel mai mare producător de gaze naturale din România, va furniza gaze pentru populație începând din luna martie. În prezent, compania lucrează la integrarea unei noi platforme informatice care va gestiona contractele de furnizare pentru populație și micii consumatori, atât la gaze naturale, cât și la energie electrică.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:04Sânzienele 2026. Ce trebuie să facă fetele nemăritate ca să-și viseze ursitul în noaptea de 23 iunie
- 13:40Hoți prinși în flagrant în Prahova după un apel la 112. Ce a observat un vecin în miez de noapte
- 12:59Sindicaliștii cer interzicerea poligrafului în recrutare și sancțiuni pentru angajatorii care îl impun
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News


























