Advertising
Peste 120 de amenzi, aplicate participanților la trafic, în Bihor! Opt șoferi au rămas fără permise

Peste 120 de amenzi, aplicate participanților la trafic, în Bihor! Opt șoferi au rămas fără permise
Scris de Muresan Rodica Publicat: 10 nov. 2021, 11:43
Peste 120 de participanți la trafic care nu au respectat legislația rutieră au fost sancționați
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 23:14Furtuna a făcut prăpăd în județul Hunedoara. Gospodării inundate și copaci doborâți la pământ în urma vijeliilor
- 23:11Prăpăd după furtuni în mai multe județe din țară. Drumuri transformate în râuri și străzi inundate în doar câteva minute
- 22:03Accident grav în județul Argeș. Trei persoane au fost rănite, după ce o mașină s-a ciocnit violent cu un TIR
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News


























