Advertising
Bihoreni condamnați cu executare, duși de polițiști după gratii

Bihoreni condamnați cu executare, duși de polițiști după gratii
Scris de Muresan Rodica Publicat: 18 oct. 2021, 12:52
Doi tineri din Bihor au ajuns vineri după gratii, după ce au fost condamnați la închisoare
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 23:14Furtuna a făcut prăpăd în județul Hunedoara. Gospodării inundate și copaci doborâți la pământ în urma vijeliilor
- 23:11Prăpăd după furtuni în mai multe județe din țară. Drumuri transformate în râuri și străzi inundate în doar câteva minute
- 22:03Accident grav în județul Argeș. Trei persoane au fost rănite, după ce o mașină s-a ciocnit violent cu un TIR
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News


























