Advertising
Amenzi de peste 58.000 lei, aplicate în trafic de polițiștii bihoreni, într-o singură zi! 18 șoferi au rămas fără permise

Amenzi de peste 58.000 lei, aplicate în trafic de polițiștii bihoreni, într-o singură zi! 18 șoferi au rămas fără permise
Scris de Muresan Rodica Publicat: 22 mar. 2022, 19:40
Peste 140 de participanți la trafic care nu au respectat legislația rutieră au fost sancționați de polițiștii bihoreni,
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 23:14Furtuna a făcut prăpăd în județul Hunedoara. Gospodării inundate și copaci doborâți la pământ în urma vijeliilor
- 23:11Prăpăd după furtuni în mai multe județe din țară. Drumuri transformate în râuri și străzi inundate în doar câteva minute
- 22:03Accident grav în județul Argeș. Trei persoane au fost rănite, după ce o mașină s-a ciocnit violent cu un TIR
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News


























