Advertising
Viorica Dăncilă la "Legile Puterii": N-am trădat pe nimeni, dar eu am fost trădată din PSD

Viorica Dăncilă la "Legile Puterii": N-am trădat pe nimeni, dar eu am fost trădată din PSD
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 14 apr. 2022, 08:22
Dăncilă a afirmat că știa ce i se pregătește, dar n-a vrut să trădeze așteptările oamenilor care și-au pus încrederea în ea
Citește și
- 22:18Toni Neacșu, la Realitatea Plus: „Guvernul monocolor PSD, condus de Sorin Grindeanu, este singura variantă matematică posibilă”
- 22:07Negocieri pentru guvern. Când primește președintele Nicușor Dan variantele de Executiv de la partide? VIDEO -
- 18:55Ion Cristoiu: „Bătălia pe viață și pe moarte în Coaliție. Miza este ca USR să fie scos de la ciolan, măcar două zile”
- 16:36Ambasadorul SUA la București, despre criza politică: „Românii trebuie să o rezolve. Indiferent cum, relația noastră va rămâne puternică”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News


























