Advertising
TIMIȘ VREA SĂ AJUTE SUCEAVA CU 1 MILION DE LEI DUPĂ INUNDAȚIILE DEVASTATOARE

TIMIȘ VREA SĂ AJUTE SUCEAVA CU 1 MILION DE LEI DUPĂ INUNDAȚIILE DEVASTATOARE
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 4 aug. 2025, 19:40
Președintele Consiliului Județean Timiș, Alfred Simonis, a anunțat că va propune colegilor săi alocarea sumei de 1 milion de lei pentru localitățile din județul Suceava afectate grav de inundațiile din ultimele zile.
Citește și
- 12:26Ilie Bolojan a început răzbunarea: 16 parlamentari vor fi dați afară. A schimbat șefii a 12 filiale din PNL
- 12:21Kelemen Hunor, despre organizarea alegerilor anticipate: „În România nu există baza legală. În 36 de ani nu am reușit să o creăm”
- 11:48Atac sângeros în Ucraina! Cel puțin 9 morți și peste 30 de răniți în bombardamente rusești
- 11:07Kim Jong Un anunță o nouă escaladare militară: Marina Coreei de Nord, echipată cu armament nuclear
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News

























