Advertising
RAREȘ BOGDAN, MESAJ DE FORȚĂ DUPĂ ÎNVESTIREA LUI DONALD TRUMP: AM INTRAT ÎNTR-O NOUĂ ERĂ, CINE NU ÎNȚELEGE, DISPARE -VIDEO

RAREȘ BOGDAN, MESAJ DE FORȚĂ DUPĂ ÎNVESTIREA LUI DONALD TRUMP: AM INTRAT ÎNTR-O NOUĂ ERĂ, CINE NU ÎNȚELEGE, DISPARE -VIDEO
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 23 ian. 2025, 08:14
Rareș Bogdan a transmis că lumea a intrat într-o eră nouă, odată cu învestirea lui Donald Trump. Europarlamentarul este de părere că Europa a deschis prea multe granițe și a dat prea multe ajutoare sociale, fără să se mai uite la performanța Uniunii Europene, potrivit Realitatea Plus.
Citește și
- 22:01Nicușor Dan, după consultările cu liderii politici: ”Se conturează varianta unui guvern minoritar”
- 21:47Anca Alexandrescu, după picarea Guvernului Veștea: „Ar fi trebuit să treacă. Nu pentru PNL, ci pentru România”
- 17:37Negocieri la Cotroceni. Ce variante ar putea alege președintele Nicușor Dan pentru noul guvern
- 16:52Victor Ponta, propus din nou pentru funcția de premier de către alianța „Uniți pentru România”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News


























