Advertising
Rareș Bogdan: „Dacă vrem să mai funcționeze coaliția, e bine să venim cu un candidat unic”

Rareș Bogdan: „Dacă vrem să mai funcționeze coaliția, e bine să venim cu un candidat unic”
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 22 apr. 2024, 11:22
Ședință tensionată PSD-PNL
Citește și
- 12:34Predoiu, reacție după tensiunile din PNL: „Nu voi contesta o eventuală excludere”
- 12:26Ilie Bolojan a început răzbunarea: 16 parlamentari vor fi dați afară. A schimbat șefii a 12 filiale din PNL
- 12:21Kelemen Hunor, despre organizarea alegerilor anticipate: „În România nu există baza legală. În 36 de ani nu am reușit să o creăm”
- 11:48Atac sângeros în Ucraina! Cel puțin 9 morți și peste 30 de răniți în bombardamente rusești
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News

























