Advertising
Marcel Ciolacu: „Dacă vreți mai mulți bani pentru cine stă acasă, n-am s-o fac!”

Marcel Ciolacu: „Dacă vreți mai mulți bani pentru cine stă acasă, n-am s-o fac!”
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 8 apr. 2024, 11:37
Premierul Marcel Ciolacu a susținut, luni, o conferință de presă
Citește și
- 22:18Toni Neacșu, la Realitatea Plus: „Guvernul monocolor PSD, condus de Sorin Grindeanu, este singura variantă matematică posibilă”
- 22:07Negocieri pentru guvern. Când primește președintele Nicușor Dan variantele de Executiv de la partide? VIDEO -
- 18:55Ion Cristoiu: „Bătălia pe viață și pe moarte în Coaliție. Miza este ca USR să fie scos de la ciolan, măcar două zile”
- 16:36Ambasadorul SUA la București, despre criza politică: „Românii trebuie să o rezolve. Indiferent cum, relația noastră va rămâne puternică”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News


























