Advertising
GEORGE SIMION: „ROMÂNIA, VICTIMA GUVERNĂRII PSD-PNL FĂRĂ TRANSPARENȚĂ”

GEORGE SIMION: „ROMÂNIA, VICTIMA GUVERNĂRII PSD-PNL FĂRĂ TRANSPARENȚĂ”
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 29 oct. 2024, 08:37
George Simion, președintele AUR, critică dur guvernarea PSD-PNL, subliniind că aceasta acționează fără informarea și consultarea românilor.
Citește și
- 16:36Ambasadorul SUA la București, despre criza politică: „Românii trebuie să o rezolve. Indiferent cum, relația noastră va rămâne puternică”
- 15:04Interviu EXCLUSIV Realitatea PLUS: Ana Maria Păcuraru, față în față cu ambasadorul SUA, Darryl Nirenberg
- 13:52Grindeanu se delimitează de modelul Bolojan: „Reforma administrației nu înseamnă oameni dați afară”
- 13:36Sorin Grindeanu a spus clar: „PSD nu va vota un guvern din care nu face parte”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News


























