Advertising
GEORGE SIMION A DESCINS LA CONACUL BARONULUI PORTOFEL, MARIAN OPRIȘAN: ACEȘTI NENOROCIȚI STAU PE HECTARE ÎNTREGI ȘI SPUN CĂ VOI TREBUIE SĂ STAȚI ÎN SĂRĂCIE! - VIDEO

GEORGE SIMION A DESCINS LA CONACUL BARONULUI PORTOFEL, MARIAN OPRIȘAN: ACEȘTI NENOROCIȚI STAU PE HECTARE ÎNTREGI ȘI SPUN CĂ VOI TREBUIE SĂ STAȚI ÎN SĂRĂCIE! - VIDEO
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 23 aug. 2024, 10:07
Liderul AUR George Simion a mers la domeniul deținut de social-democratul Marian Oprișan, în localitatea Balotești, județul Vrancea
Citește și
- 12:19Nicușor Dan convoacă mâine CSAT, la ora 15:00. Ședința are loc în plină perioadă de interimat guvernamental
- 11:31Președintele Israelului vine în România. Isaac Herzog va fi primit la Cotroceni și va vorbi în Parlament
- 08:28Nicușor Dan participă la reuniunea din Polonia. Care este miza discuțiilor
- 08:16Liderii PSD au ieșit la atac după negocierile eșuate. Atac dur la adresa lui Bolojan: „Își bate joc de români!”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News


























