Advertising
DEPUTATUL AUR DE BIHOR, MIHAIL NEAMȚU: ”CE AM VĂZUT LA DIGI24? O DEZBATERE SLABĂ, SOPORIFICĂ ȘI STERILĂ. AM REMARCAT PRETENȚIILE UNEI TELEVIZIUNI PLASATE ÎN REGISTRUL „QUALITY”, DAR ȘI AERUL PROVINCIAL, VICIAT PRIN FALSITATE”

DEPUTATUL AUR DE BIHOR, MIHAIL NEAMȚU: ”CE AM VĂZUT LA DIGI24? O DEZBATERE SLABĂ, SOPORIFICĂ ȘI STERILĂ. AM REMARCAT PRETENȚIILE UNEI TELEVIZIUNI PLASATE ÎN REGISTRUL „QUALITY”, DAR ȘI AERUL PROVINCIAL, VICIAT PRIN FALSITATE.”
Scris de Autor Publicat: 29 apr. 2025, 16:44
Citește și
- 10:00Ciprian Ciucu, tăcere totală în fața jurnaliștilor, după acuzațiile DNA. Tribunalul București decide soarta controlului judiciar
- 09:43Ninel Peia, acuzații dure la adresa lui Bolojan: „Este un politician care nu își ține cuvântul. Un măr otrăvit”
- 09:25Ședință crucială la PSD de la ora 12.00. Se fac calculele pentru desemnarea premierului
- 09:02Tensiuni la Washington! Congresul votează retragerea din conflictul cu Iranul, Trump reacționează dur
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News

























