Advertising
Coronavirus bagă Instituția Prefectului în ședință
24 feb. 2020, 12:40

Coronavirus bagă Instituția Prefectului în ședință
Astăzi, 24 februarie, la ora 08.30, prefectul Dumitru Țiplea a convocat în ședință directorii Spitalului Județean, Spitalului Municipal, spitalelor din Salonta și Marghita, precum și pe directorul DSP Bihor.
Astăzi, 24 februarie, la ora 08.30, prefectul Dumitru Țiplea a convocat în ședință directorii Spitalului Județean, Spitalului Municipal, spitalelor din Salonta și Marghita, precum și pe directorul DSP Bihor.
În urma întâlnirii s-au stabilit măsurile necesare pentru a asigura prezența permanentă a cadrelor medicale în fiecare punct de trecere a frontierei din Bihor, în contextul epidemiei de coronavirus.
Citește și:
- 17:02 - Decizie dură pregătită la Bruxelles! UE vrea să interzică accesul tuturor celor care au luptat de partea Rusiei în Ucraina
- 12:50 - DNA deschide audierile în dosarul Oanei Gheorghiu și al lui Irineu Darău: acuzații grave de presiuni în achiziții
- 11:49 - După PNL și USR, și UDMR îi închide ușa în nas lui Tomac: Este aproape imposibil să votăm un guvern din care nu facem parte
- 10:13 - Termenul în dosarul lui Călin Georgescu, amânat pentru 19 august
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News














