Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 8 mai 2026, 10:08
ANAF acuză o societate comercială din București, activă în domeniul colectării, reciclării și valorificării deșeurilor de ambalaje, că ar fi prejudiciat bugetul de stat cu 18,41 milioane de lei.
Citește și
- 11:53De ce se scumpesc carburanții în România când petrolul se ieftinește. Măsura care poate lovi șoferii
- 11:35Lovitură dată de ANAF: o „fabrică” de criptomonede ascunsă de ochii autorităților, descoperită la Satu Mare
- 07:56Inflația lovește puternic: tot mai mulți români reduc cheltuielile esențiale. Ce spun românii
- 19:12Vești bune pentru șoferi. Un nou tronson de autostradă se va deschide până la finalul anului -VIDEO
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News



























