Advertising
Compensarea prețului la carburanți va fi prelungită până la finalul anului. Miniștrii Energiei din Uniunea Europeană se reunesc la Bruxelles

Compensarea prețului la carburanți va fi prelungită până la finalul anului. Miniștrii Energiei din Uniunea Europeană se reunesc la Bruxelles
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 29 sept. 2022, 23:07
Comisia Europeană a propus reducerea consumului de energie electrică cu cel puțin 10% în timpul orelor de vârf de preț
Citește și
- 22:04Incident tehnic la depozitul de zgură și cenușă Valea Căprișoarei. A fost descoperită o tasare de 50 de metri, iar autoritățile monitorizează situația
- 16:40Motivul pentru care patronii ajunși în pragul falimentului se tem să mai concedieze angajați
- 16:3715 mașini de lux de peste 1,3 milioane de euro, scoase la vânzare de statul român
- 15:54Ministerul Sănătății, plată record prin PNRR: 438 milioane de lei într-o singură săptămână
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News


























