Advertising
Un tânăr din Constanța, condamnat la 25 de ani de detenție pentru o crimă șocantă

instanță
Scris de Ionuț Nichita Publicat: 2 iun. 2026, 17:25
Un bărbat din Constanța a fost condamnat, marți, la 25 de ani de închisoare, după ce și-a ucis mama într-un apartament din municipiu, în urma unui atac extrem de violent petrecut la începutul anului.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 12:21Caz cutremurător în Italia: mamă și fiică româncă, găsite moarte într-un apartament din Torino
- 11:05Subiecte la Evaluarea Națională 2026: elevii ar fi avut texte literare și cerință de rezumat la română
- 10:25Călătorie de coșmar spre Varna și Istanbul: trenul plecat din București a mers 115 kilometri în șase ore. Locomotiva a luat foc
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News


























