Advertising
Un bărbat a fost împușcat de polițiști în Salonta

Prins în flagrant de polițiști, în timp ce încerca să sustragă bunuri dintr-un cabinet medical din localitate.
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 22 dec. 2019, 19:17
Polițiștii rutieri au depistat, în flagrant delict un bărbat care avea fața acoperită cu o cagulă și care încerca să sustragă bunuri dintr-un cabinet medical
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 12:21Caz cutremurător în Italia: mamă și fiică româncă, găsite moarte într-un apartament din Torino
- 11:05Subiecte la Evaluarea Națională 2026: elevii ar fi avut texte literare și cerință de rezumat la română
- 10:25Călătorie de coșmar spre Varna și Istanbul: trenul plecat din București a mers 115 kilometri în șase ore. Locomotiva a luat foc
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News


























