Advertising
Se amenajează trotuarul pe strada Republicii, între Gh. Dima – Magheru

Se amenajează trotuarul pe strada Republicii, între Gh. Dima – Magheru
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 4 nov. 2019, 15:37
Primăria Oradea a început amenajarea trotuarului pe strada Republicii, între strada Gheorghe Dima și Bulevardul Magheru, ordinul de începere a lucrării fiind dat constructorului în 16 octombrie.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 10:25Călătorie de coșmar spre Varna și Istanbul: trenul plecat din București a mers 115 kilometri în șase ore. Locomotiva a luat foc
- 10:09Greșeala banală care îi poate lăsa pe șoferi fără certificatul de înmatriculare: amenda poate trece de 1.600 de lei
- 08:13Incident șocant în Băile Felix. Două fetiţe de 9 și 11 ani s-au electrocutat într-un ştrand
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News


























