Advertising
Risc de BLACKOUT la iarnă: românii s-ar putea trezi în beznă. Ședință crucială în Parlament

Risc de BLACKOUT la iarnă: românii s-ar putea trezi în beznă. Ședință crucială în Parlament
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 9 nov. 2022, 09:46
Oamenii se tem că s-ar putea trezi în beznă iar furnizorii se plâng ca nu mai găsesc pe piața energie electrica și atrag atenția că am putea ajunge la raționalizare. În Parlament sunt așteptați astăzi reprezentanții celor mai mari companii de pe piața energetică din România.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 15:35Zelenski anunță lovituri la sute de kilometri în Rusia: Ucraina a atacat un depozit de petrol și două rafinării
- 13:10Circulație oprită pe Podul Prieteniei sâmbătă: care este motivul și cât vor dura restricțiile
- 12:31Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News


























