Advertising
Revoltător! Ilie Bolojan se plânge de casa mică de la stat în care locuiește

Ilie Bolojan
Scris deRealitatea de Oradea
Publicat4 apr. 2026, 14:36
Sursărealitatea.net
Premierul Ilie Bolojan se plânge de casa mică de la stat în care locuiește. Acesta stă în fosta casă a lui Traian Băsescu și spune că spațiul de 65 de metri pătrați e prea mic.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 10:19Cod galben de caniculă și furtuni în mai multe regiuni. ANM anunță temperaturi de până la 35 de grade
- 08:36Avertisment fără precedent al serviciilor Five Eyes: Inteligența artificială ar putea depăși securitatea cibernetică în câteva luni
- 08:02Vreme călduroasă, apoi furtuni puternice. ANM anunță ploi torențiale, vijelii și grindină în mai multe zone din țară
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News


























