Reghe nu și-a salutat copiii la intrarea în curtea Judecătoriei. Sarah și Bebeto au plâns și au mers după tatăl lor

Reghe nu și-a salutat copiii la intrarea în curtea Judecătoriei. Sarah și Bebeto au plâns și au mers după tatăl lor
Sarah și Bebeto au fost surpinși de faptul că Reghe nu i-a salutat
Anamaria Prodan s-a prezentat la tribunal pentru un nou termen în procesul de divorț cu Laurențiu Reghecampf. Femeia de afaceri a fost însoțită de copiii săi care au avut parte de un episod neplăcut.
Sarah și Bebeto au fost surpinși de faptul că Reghe nu i-a salutat. Cei doi au plâns și chiar au mers după tatăl lor în speranța că le va acorda totuși atenție, însă Reghe nu a schițat niciun gest.
Ba mai mult, Reghe a țipat în sala de judecată și a susținut că nu are treabă cu niciun copil decât cu Reghe Jr și asta doar când va decide instanța.
Întâlnirea dintre Reghe și Anamaria Prodan a avut loc la Judecătoria Buftea, acolo unde speră să finalizeze procesul de divorț.
Anamaria Prodan susține că și-ar fi dorit să divorțeze la notar, pentru a accelera procesul. Potrivit acesteia, Laurențiu Reghecampf a refuzat oferta și a considerat că este mai bine să meargă la tribunal. În plus, averea și partajul lor reprezintă probleme reale, care trebuie discutate în instanță.
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 12:32 - „Mister Double” Chivu, elogiat de presa italiană după sezonul de vis cu Inter
- 12:16 - Piedone, atac dur la Bolojan și șeful ANPC: „În județul Bihor sinecurile sunt la ele acasă” - VIDEO
- 11:52 - Horia Constantinescu a rămas cu bilete false la concertul Metallica: „Am plătit. Am crezut. Și m-am trezit țepuit”
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News














