Advertising
Primarul municipiului Oradea, Ilie Bolojan, a votat la secția de la Colegiul Național Emanuil Gojdu

Primarul municipiului Oradea, Ilie Bolojan, a votat la secția de la Colegiul Național Emanuil Gojdu
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 10 nov. 2019, 14:11
Primarul a votat la secția obișnuită, la care este arondat, secția 125 de la Colegiul Național Emanuil Gojdu, în jurul orei 8:30.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 12:21Caz cutremurător în Italia: mamă și fiică româncă, găsite moarte într-un apartament din Torino
- 11:05Subiecte la Evaluarea Națională 2026: elevii ar fi avut texte literare și cerință de rezumat la română
- 10:25Călătorie de coșmar spre Varna și Istanbul: trenul plecat din București a mers 115 kilometri în șase ore. Locomotiva a luat foc
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News

























