Advertising
Primăria Oradea va premia, în cadrul ședinței de consiliu local, olimpicii cu rezultate excepționale la olimpiadele naționale

Primăria Oradea va premia, în cadrul ședinței de consiliu local, olimpicii cu rezultate excepționale la olimpiadele naționale
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 27 nov. 2019, 10:12
Tot în cadrul ședinței vor fi premiați și cei 64 de profesori care i-au coordonat, îndrumat și susținut pentru atingerea acestor rezultate.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 12:21Caz cutremurător în Italia: mamă și fiică româncă, găsite moarte într-un apartament din Torino
- 11:05Subiecte la Evaluarea Națională 2026: elevii ar fi avut texte literare și cerință de rezumat la română
- 10:25Călătorie de coșmar spre Varna și Istanbul: trenul plecat din București a mers 115 kilometri în șase ore. Locomotiva a luat foc
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News


























