Advertising
Pentru prima oară, în ultimii 30 de ani, când un echipaj masculin cucerește o medalie olimpică

Pentru prima oară, în ultimii 30 de ani, când un echipaj masculin cucerește o medalie olimpică
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 28 iul. 2021, 09:55
Simona Radiș și Ancuța Bodnar, medaliate cu aur la Jocurile Olimpice de la Tokyo 2020
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 13:28CCR a respins sesizarea lui Nicușor Dan privind legea cotelor pentru ursul brun. Dublarea numărului de exemplare care pot fi extrase, liberă
- 12:34Predoiu, reacție după tensiunile din PNL: „Nu voi contesta o eventuală excludere”
- 12:29EASA avertizează companiile aeriene să evite spațiul aerian din Iran, Irak și Liban
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News


























