Advertising
Opt străini au fost expulzați după ce au încercat să treacă fraudulos granița

Opt străini au fost expulzați după ce au încercat să treacă fraudulos granița
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 27 iun. 2024, 13:20
Bărbații din Sri Lanka și Bangladesh veniseră în România să muncească
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 13:28CCR a respins sesizarea lui Nicușor Dan privind legea cotelor pentru ursul brun. Dublarea numărului de exemplare care pot fi extrase, liberă
- 12:34Predoiu, reacție după tensiunile din PNL: „Nu voi contesta o eventuală excludere”
- 12:29EASA avertizează companiile aeriene să evite spațiul aerian din Iran, Irak și Liban
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News


























