NICUȘOR DAN FUGE DE ÎNTREBĂRILE JURNALIȘTILOR REALITATEA PLUS. REFUZĂ SĂ RĂSPUNDĂ DE CE SE IMPLICĂ DIRECT ÎN DOSARELE DIN JUSTIȚIE - VIDEO

NICUȘOR DAN FUGE DE ÎNTREBĂRILE JURNALIȘTILOR REALITATEA PLUS. REFUZĂ SĂ RĂSPUNDĂ DE CE SE IMPLICĂ DIRECT ÎN DOSARELE DIN JUSTIȚIE - VIDEO
Nicușor fuge de întrebările jurnaliștilor REALITATEA PLUS privind implicarea în dosarul penal al lui Călin Georgescu.
Președintele Nicușor Dan nici bine n-a revenit în țară și o ia pe urmele lui Bolojan. Nicușor fuge de întrebările jurnaliștilor REALITATEA PLUS privind implicarea în dosarul penal al lui Călin Georgescu.
După ce a fost la Copenhaga și le-a prezentat liderilor europeni date confidențiale din ancheta lui Călin Georgescu, Nicușor Dan refuză să spună cum a avut acces la un dosar penal.
De altfel, după ce a stat o lună în concediu, deși e la Cotroceni de doar șase luni, șeful statului spune că el a venit la muzeu să se relaxeze, nu să le dea explicații românilor.
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 21:32 - Emmanuel Macron cere o Europă mai puternică: „Nu ne mai putem baza pe protecția SUA”
- 20:54 - Propunere controversată din cercul lui Trump: Iranul respinge ideea înlocuirii cu Italia la Campionatul Mondial
- 20:08 - Nicușor Dan, după tensiunile din coaliție: „Știu ce s-a întâmplat, așteptăm demisiile și decidem”
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News













