Actualitate· 1 min citire

Niciunul dintre cadrele medicale de la secția de Boli Infecțioase nu a fost depistat pozitiv la coronavirus

Niciunul dintre cadrele medicale de la secția de Boli Infecțioase nu a fost depistat pozitiv la coronavirus

Niciunul dintre cadrele medicale de la secția de Boli Infecțioase nu a fost depistat pozitiv la coronavirus

Realitatea de Oradea
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 26 mar. 2020, 22:57

Cordonatorul spitalelor din judeţ, dr. Gheorghe Carp a prezentat situația infectării cu coronavirus în Oradea

În cadrul unei conferințe de presă, coordonatorul spitalelor din judeţ, dr. Gheorghe Carp a prezentat situația infectării cu coronavirus în Oradea.

Potrivit acestuia, niciunul dintre cadrele medicale de la secția de Boli Infecțioase nu a fost depistat pozitiv la coronavirus. 65 de cadre medicale din prima linie au fost testate, rezultatele fiind negative.

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News

Mai multe știri din Actualitate