Advertising
Monedă de argint cu tema 150 de ani de la naşterea lui Gheorghe Ţiţeica, lansată de BNR

Monedă de argint cu tema 150 de ani de la naşterea lui Gheorghe Ţiţeica, lansată de BNR
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 7 aug. 2023, 10:48
Monedele din argint cu tema 150 de ani de la naşterea lui Gheorghe Ţiţeica au putere circulatorie pe teritoriul României
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 13:28CCR a respins sesizarea lui Nicușor Dan privind legea cotelor pentru ursul brun. Dublarea numărului de exemplare care pot fi extrase, liberă
- 12:34Predoiu, reacție după tensiunile din PNL: „Nu voi contesta o eventuală excludere”
- 12:29EASA avertizează companiile aeriene să evite spațiul aerian din Iran, Irak și Liban
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News


























