Mihai Bendeac, depistat pozitiv coronavirus

El s-ar fi imbolnavit in timpul unei inmormantari iar intreaga sa familie a avut de suferit: mama, tatal, fratele dar si unchiul si matusa
Mihai Bendeac tocmai a dezvaluit ca a avut coronavirus. El s-ar fi imbolnavit in timpul unei inmormantari iar intreaga sa familie a avut de suferit: mama, tatal, fratele dar si unchiul si matusa, scrie realitatea.net
Bendeac ar fi luat coronavirus la inmormantarea bunicului sau. Preotul care a oficiat slujba era infectat cu coronavirus si la scurt timp dupa inmormantare actorul si familia sa au inceput sa aiba simptomele noului coronavirus.
”Pe ai mei i-a chinuit vreo 8 sau 9 zile. Iar pe mine, timp de vreo 48 de ore. Ce m-a frapat este faptul că eram absolut normal și, în decurs de 5 minute, aveam toate simptomele, care sunt: dureri foarte puternice musculare, EXTREM de puternice, o stare de oboseală și nu mai aveam absolut deloc gust și miros, motiv pentru care am și slăbit vreo trei kilograme în zilele alea”, a povestit Mihai Bendeac.
Citește și:
- 12:32 - Ciobanii din Sibiu se revoltă față de acordul Mercosur
- 11:49 - Circulația trenurilor, afectată de viscol. Oamenii sunt blocați în vagoane. Întârzieri de peste trei ore
- 10:46 - Piedone aruncă bomba despre controlul judiciar în dosarul de braconaj: „Un subofițer a făcut pseudo-procese verbale”
- 10:45 - Incendiu violent pe o șosea din Giurgiu. O mașină a fost mistuită de flăcări
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News











