Advertising
Medicii de familie, neglijați de Guvern: în 400 de localități din mediul rural NU există doctori de familie

Medicii de familie, neglijați de Guvern: în 400 de localități din mediul rural NU există doctori de familie
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 19 ian. 2024, 08:25
"Medicii din România, indiferent de specializare, nu sunt nici respectaţi, nici plătiţi"
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:33Decizie istorică în New York: primarul a blocat majorarea chiriilor pentru aproape un milion de locuințe
- 13:17ALERTĂ pentru românii care călătoresc în Venezuela după cutremurele devastatoare: a fost emisă o atenționare de călătorie
- 10:57Moscova susține că a respins un atac record cu peste 600 de drone ucrainene: Moscova, Tula și Crimeea, vizate VIDEO
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News


























