Actualitate· 1 min citire

Mâine dimineață se redeschide circulația pe Transalpina

Mâine dimineață se redeschide circulația pe Transalpina

Mâine dimineață se redeschide circulația pe Transalpina

Realitatea de Oradea
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 22 mai 2020, 23:50

Circulația este permisă numai în intervalul orar 8 00 -20 00

Mâine dimineață se redeschide circulația pe Transalpina, între Rânca și Obârșia Lotrului.

Sâmbătă, de la ora 8 00, se redeschide circulația rutieră pe Transalpina, între localitățile Rânca și Obârșia Lotrului, DN 67C (între km. 34+800-59+800).

Circulația este permisă numai în intervalul orar 8 00 -20 00 și se va desfășura cu următoarele restricții:

 -Masa maximă autorizată <7.5 tone,
-viteza maxim 30 km/h

Foto: Secția de drumuri naționale Târgu Jiu

Sursa: Realitatea de Valcea

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News

Mai multe știri din Actualitate