Actualitate· 1 min citire

Încheierea sezonului de încălzire 2018-2019

agent_termic1

agent_termic1

Realitatea de Oradea
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 25 apr. 2019, 18:14

Având în vedere evoluția temperaturilor exterioare din ultimele zile, dar și  prognoza meteo pentru perioada următoare, Termoficare Oradea anunță că începând de mâine, 25 aprilie 2019, se întrerupe furnizarea energiei termice pentru încălzire către consumatorii racordați la punctele termice pe care le deservește în municipiul Oradea și localitatea Sînmartin.Parametrii agentului termic primar, la plecarea din centrală, se vor reduce la valorile necesare doar pentru prepararea apei calde de consum. 

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News

Mai multe știri din Actualitate