Actualitate· 1 min citire

Hoți depistați în Mădăras, după ce au sustras bunuri dintr-o locuință

hoti

hoti

Realitatea de Oradea
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 19 feb. 2019, 13:46

Vineri, 15 februarie a.c., polițiștii Postului de Poliție Mădăras au fost sesizați de o femeie din localitatea bihoreană Ianoșda că, în perioada 1 – 15 februarie a.c., persoane necunoscute au pătruns prin escaladare și efracție într-un imobil din localitate și au sustras diverse bunuri, în valoare de aproximativ 300 de lei.În urma verificărilor și investigațiilor efectuate, polițiștii din Mădăras împreună cu cei din Cefa au identificat cu operativitate persoanele bănuite de comiterea faptei ca fiind doi bărbați de 41 și 32 de ani, ambii din Ianoșda.Bunurile sustrase au fost recuperate integral de polițiștii bihoreni.Polițiștii Postului de Poliție Mădăras din cadrul Inspectoratului de Poliție Județean Bihor continuă cercetările în cauză, pentru documentarea întregii eventuale activități infracționale a celor două persoane

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News

Mai multe știri din Actualitate