Advertising
Fostul principe Nicolae al României a rememorat întoarcerea Regelui Mihai în țară, în 1992: "Au fost momente de bucurie pentru toată lumea"

Fostul principe Nicolae al României a rememorat întoarcerea Regelui Mihai în țară, în 1992: "Au fost momente de bucurie pentru toată lumea"
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 1 mai 2022, 11:20
"Au fost momente de bucurie pentru toată lumea, și pentru familie și pentru popor. Călătoria mea a început cu mașină, am plecat cu mai multe zile înainte de Rege și l-am întâmpinat la Suceava.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 10:19Cod galben de caniculă și furtuni în mai multe regiuni. ANM anunță temperaturi de până la 35 de grade
- 08:36Avertisment fără precedent al serviciilor Five Eyes: Inteligența artificială ar putea depăși securitatea cibernetică în câteva luni
- 08:02Vreme călduroasă, apoi furtuni puternice. ANM anunță ploi torențiale, vijelii și grindină în mai multe zone din țară
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News


























