Advertising
Echipa de polo se deplasează în Spania pentru manșa a 2-a a dublei cu CN Mataro

Echipa de polo se deplasează în Spania pentru manșa a 2-a a dublei cu CN Mataro
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 8 nov. 2019, 13:23
Echipa de polo CSM Oradea se deplasează în Spania pentru manșa a 2-a a dublei cu CN Mataro, contând pentru sferturile de finală ale LEN EuroCup – ediția 2019/20. Partida are loc sâmbătă (09.11), ora 13:00.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 11:05Subiecte la Evaluarea Națională 2026: elevii ar fi avut texte literare și cerință de rezumat la română
- 10:25Călătorie de coșmar spre Varna și Istanbul: trenul plecat din București a mers 115 kilometri în șase ore. Locomotiva a luat foc
- 10:09Greșeala banală care îi poate lăsa pe șoferi fără certificatul de înmatriculare: amenda poate trece de 1.600 de lei
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News


























