Actualitate· 1 min citire

Depistat în timp ce conducea sub influența substanțelor psihoactive

IPJ Bihor

IPJ Bihor

Realitatea de Oradea
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 4 iul. 2019, 10:23

Luni, 1 iulie a.c., la ora 23.40, pe strada Louis Pasteur din municipiul Oradea, polițiștii de ordine publică orădeni au depistat în trafic un tânăr de 19 ani, din Oradea, în timp ce conducea un autoturism, existând suspiciunea că se afla sub influența unor substanțe psihoactive.

Celui în cauză i-au fost recoltate probe biologice în vederea stabilirii prezenței în organism a substanțelor cu efect psihoactiv.În cauză a fost întocmit dosar penal.

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News

Mai multe știri din Actualitate