Actualitate· 1 min citire

Concertul simfonic al Cvintetului Sagittarius din cadrul Summer Film se reprogramează pentru vineri, 17 august

Oradea_Summer_Film

Oradea_Summer_Film

Realitatea de Oradea
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 16 aug. 2018, 10:15

Primăria Oradea aduce la cunoștința publicului faptul că din motive organizatorice, concertul simfonic al Cvintetului Sagittarius, programat pentru data de 18 august 2018, ora 20:00, în cadrul Oradea Summer Film 2018, se reprogramează urmând să aibă loc în data de 17 august 2018, tot de la ora 20:00.

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News

Mai multe știri din Actualitate