Advertising
CFR Călători va emite, de la 1 ianuarie, abonamentele săptămânale şi lunare exclusiv în format digital

CFR Călători va emite, de la 1 ianuarie, abonamentele săptămânale şi lunare exclusiv în format digital
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 27 dec. 2023, 14:43
Vor exista abonamentele săptămânale şi lunare exclusiv în format digital fie tip „Card de Transport”
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 10:11 Când va decide Germania dacă introduce sau nu serviciul militar obligatoriu
- 09:40Cum arată noul pașaport al SUA. Documentul conține și imaginea lui Donald Trump
- 09:29Cât costă benzina și motorina sâmbătă, 27 iunie
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News

























