Actualitate· 1 min citire

Cei care au bunuri depozitate în magazia de pe str. Barcăului sunt rugați să le ridice

Primăria Oradea

Primăria Oradea

Realitatea de Oradea
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 9 mai 2019, 07:55

Primăria Oradea prin Direcția Patrimoniu Imobiliar aduce la cunoștința persoanelor fizice și juridice care au depozitate în magazia de pe str. Barcăului nr. 2, bunuri rezultate din evacuări sau alte acțiuni, să se prezinte la depozit până la data de 10 mai 2019, între orele 8:00 - 15:00 în vederea ridicării bunurilor respective.

În caz contrar, se va proceda la valorificarea, respectiv casarea bunurilor de către instituție.

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News

Mai multe știri din Actualitate