Advertising
Bărbat dat în urmărire națională după ce a fugit dintr-un spital de psihiatrie din Buzău

Bărbat dat în urmărire națională după ce a fugit dintr-un spital de psihiatrie din Buzău
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 1 mar. 2024, 08:33
Un pacient al Spitalului de Neuropsihiatrie Săpoca, secţia Ojasca, a fugit, joi noapte, din unitatea medicală
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 15:35Zelenski anunță lovituri la sute de kilometri în Rusia: Ucraina a atacat un depozit de petrol și două rafinării
- 13:10Circulație oprită pe Podul Prieteniei sâmbătă: care este motivul și cât vor dura restricțiile
- 12:31Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News



























