Advertising
BĂRBAT ARESTAT PREVENTIV DUPĂ CE A ÎNCĂLCAT DE MAI MULTE ORI ORDINUL DE PROTECȚIE. „NU MAI SUPORT DORUL DE COPII”

BĂRBAT ARESTAT PREVENTIV DUPĂ CE A ÎNCĂLCAT DE MAI MULTE ORI ORDINUL DE PROTECȚIE. „NU MAI SUPORT DORUL DE COPII”
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 18 iul. 2025, 22:23
Un bărbat de 32 de ani din județul Dolj a fost arestat preventiv după ce a încălcat în mod repetat ordinul de protecție emis de instanță, care îi interzicea să se apropie de soția și copiii săi.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 15:35Zelenski anunță lovituri la sute de kilometri în Rusia: Ucraina a atacat un depozit de petrol și două rafinării
- 13:10Circulație oprită pe Podul Prieteniei sâmbătă: care este motivul și cât vor dura restricțiile
- 12:31Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News


























