Advertising
Austriecii de la OMV, învinși la Boțești. Comunitatea locală și emisiunea Culisele Statului Paralel au blocat un proiect controversat

Austriecii de la OMV, învinși la Boțești. Comunitatea locală și emisiunea Culisele Statului Paralel au blocat un proiect controversat
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 29 mar. 2023, 09:30
Anca Alexandrescu a prezentat la Realitatea PLUS, dovezi potrivit cărora, la Boțești, în Argeș, austriecii de la OMV vor să facă un depozit de stocare a dioxidului de carbon, cel mai mare din Europa
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 10:19Cod galben de caniculă și furtuni în mai multe regiuni. ANM anunță temperaturi de până la 35 de grade
- 08:36Avertisment fără precedent al serviciilor Five Eyes: Inteligența artificială ar putea depăși securitatea cibernetică în câteva luni
- 08:02Vreme călduroasă, apoi furtuni puternice. ANM anunță ploi torențiale, vijelii și grindină în mai multe zone din țară
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News






























