Actualitate· 1 min citire

Atleții orădeni participă la “Honved Kupa”

Atlet

Atlet

Realitatea de Oradea
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 16 iun. 2019, 15:39

Ligia Bara și Laviniu Chiș

, sportivi legitimați la 

CSM CSU Oradea

, vor participa la

 “Honved Kupa”

, reuniune atletică ce va avea loc pe data de 

21 iunie

 anul curent, 

la Budapesta, Ungaria.

Ligia Bara

 va lua startul în concursul de 

săritură în înălțime feminin

. În schimb,

 Laviniu Chiș

 va lua startul în proba de 

1.500 metri masculin.

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News

Mai multe știri din Actualitate