Advertising
ANM a emis cod galben de vreme severă imediată în județul Bihor

ANM a emis cod galben de vreme severă imediată în județul Bihor
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 10 nov. 2019, 17:57
ANM a emis un cod galben de vreme severă imediată, valabil duminică după-masa în județul Bihor.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 12:21Caz cutremurător în Italia: mamă și fiică româncă, găsite moarte într-un apartament din Torino
- 11:05Subiecte la Evaluarea Națională 2026: elevii ar fi avut texte literare și cerință de rezumat la română
- 10:25Călătorie de coșmar spre Varna și Istanbul: trenul plecat din București a mers 115 kilometri în șase ore. Locomotiva a luat foc
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News

























