Advertising
AMBASADA UCRAINEI, MESAJ DE MULȚUMIRE PENTRU ROMÂNIA: „APRECIEM SPRIJINUL AUTORITĂȚILOR ȘI AL CETĂȚENILOR”

AMBASADA UCRAINEI, MESAJ DE MULȚUMIRE PENTRU ROMÂNIA: „APRECIEM SPRIJINUL AUTORITĂȚILOR ȘI AL CETĂȚENILOR”
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 3 mar. 2025, 20:01
Ambasada Ucrainei în România a transmis luni un mesaj de recunoștință față de sprijinul acordat de autoritățile și cetățenii români în contextul situației internaționale actuale.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 08:36Avertisment fără precedent al serviciilor Five Eyes: Inteligența artificială ar putea depăși securitatea cibernetică în câteva luni
- 08:02Vreme călduroasă, apoi furtuni puternice. ANM anunță ploi torențiale, vijelii și grindină în mai multe zone din țară
- 07:50Ce nu este bine să faci pe 24 iunie, de Nașterea Sfântului Ioan Botezătorul. Tradiții și superstiții de Sânziene
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News


























