Advertising
FCSB a făcut doar egal cu Unirea Slobozia: „Un meci slab făcut de noi”

FOTO: Arhivă
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 12 mai 2026, 09:09
Florin Tănase a criticat prestaţia FCSB-ului după remiza cu Unirea Slobozia, şi a spus că echipa a făcut un meci slab, în ciuda ocaziilor create.
Citește și
- 12:05Antonela Roccuzzo, mesaj care a topit internetul după meciul lui Messi de la Mondial
- 09:23Shakira, mesaj viral pentru Messi după recordul istoric: „Atât de mândră de tine”
- 08:27Argentina s-a calificat în faza eliminatorie după victoria contra Austriei, scor 2-0
- 08:26Kylian Mbappe se apropie de Messi în topul marcatorilor all-time de la Mondial. Reacția FIFA după recitalul francezului cu Irak
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News

























