Advertising
Chivu, înainte de ultimul meci din grupa Ligii Campionilor: „O echipă de top”

Chivu, înainte de ultimul meci din grupa Ligii Campionilor: „O echipă de top”
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 28 ian. 2026, 12:52
Cristi Chivu a prefaţat duelul din deplasare cu Dortmund
Citește și
- 13:12Kylian Mbappe explodează după Franța – Irak: „A fost un dezavantaj pentru noi!” Acuze dure la adresa organizatorilor
- 12:05Antonela Roccuzzo, mesaj care a topit internetul după meciul lui Messi de la Mondial
- 09:23Shakira, mesaj viral pentru Messi după recordul istoric: „Atât de mândră de tine”
- 08:27Argentina s-a calificat în faza eliminatorie după victoria contra Austriei, scor 2-0
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News

























