Advertising
GEORGE SIMION CHEAMĂ ROMÂNII LA MITINGUL SUVERANIȘTILOR DIN 12 IANUARIE: „SĂ FIM CÂT MAI MULȚI!”

GEORGE SIMION CHEAMĂ ROMÂNII LA MITINGUL SUVERANIȘTILOR DIN 12 IANUARIE: „SĂ FIM CÂT MAI MULȚI!”
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 7 ian. 2025, 17:03
Liderul suveranist George Simion a lansat un apel public către susținătorii săi și către români, mobilizându-i pentru marele miting al suveraniștilor care va avea loc pe 12 ianuarie în București.
Citește și
- 15:04Interviu EXCLUSIV Realitatea PLUS: Ana Maria Păcuraru, față în față cu ambasadorul SUA, Darryl Nirenberg
- 13:52Grindeanu se delimitează de modelul Bolojan: „Reforma administrației nu înseamnă oameni dați afară”
- 13:36Sorin Grindeanu a spus clar: „PSD nu va vota un guvern din care nu face parte”
- 13:32PSD a decis să intre la guvernare și îl propune pe Sorin Grindeanu premier: „Nu vom sta cu căciula în mână în fața nimănui”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News


























